Poziomy Gęstości

Poziomy Gęstości 7 poziomów gęstości

Po przeczytaniu tego wpisu polecam udać się na stronę  Quantm Future i przeczytać co tam piszą o gęstościach.

 

I poziom gestości

Odnosi się do tworów przyrodniczych abiotycznych (nieożywionych) i biotycznych (ożywionych). Do abiotycznych należą zwykłe kamienie oraz otoczenie organizmów (ich środowisko), zaś do biotycznych należą prokariota, eukariota oraz małe owady, bezkręgowce, pierwsze prymitywne kręgowce ,rośliny nago i okrytonasienne. Konkretnie na pierwszy poziom składają się gestości wszechświata składają się elementy martwe i najprymitywniejsze organizmy żywe .Analogicznie myśląc każdy następny poziom reprezentują coraz to bardziej zaawansowane organizmy żywe. Wg. przekazów od Kasjopean ,Plejadian czy też Ra mogą zachodzić takżę ewolucje z niższego poziomu na wyższy , ale zachodzi to w momencie śmierci danej istoty żywej na danym poziomie rozwoju ,nie u wszystkich ale u tych najlepiej rozwiniętych na swoim poziomie.
Cechy charakterystyczne pierwszego poziomu: abiotyczne (nieożywione) ciało całkowicie fizyczne, świadomość istnienia fizycznego, dążenie do istnienia biologicznego.

II poziom gęstości

Na poziom ten składają się wszystkie występujące na ziemii zwierzęta wysoko znajdujące się w drabinie ewolucyjnej ,okazujące przejawy inteligencji. Głównie chodzi tu o wszystkie zaawansowane ewolucyjnie bezkręgowce oprócz człowieka bo on stoi na wyższym poziomie rozwoju. Istoty II poziomu to chociażby psy,koty, konie, delfiny. Biolodzy już dawno zauważyli że zwierzęta te wykorzystują inteligencję np. w poszukiwaniu pożywienia ,mają nawet utworzoną hierarhię (zwierzeta stadne), czy też tak jak psy potrafią rozróżnic zachowania swoich właścicieli (odwołuje tu się do zwierząt domowych).Jednak wszystkie istoty drugiego poziomu nie są w stanie dorownał człowiekowi nawet jeżeli używają swej inteligencji , otóż tylko człowiek potrafi myśleł abstrakcyjnie. W przeciwieństwie do niektórych ludzi, zwierzęta opuszczają ciało fizyczne, czyli po prostu giną, zanim dostaną się na wyższy poziom.
Cechy charakterystyczne drugiego poziomu: całkowita fizyczność, ciało biologiczne, świadomość gatunkowa, świadomość życia biologicznego, pierwotne instynkty, u wyżej rozwiniętych gatunków (na przykład: psów, kotów, szympansów, delfinów), dążenie tych istot do myślenia abstrakcyjnego, najprawdopodobniej jednak oczywiście podświadome, choć zaskakujące z naszego punktu widzenia (na przykład psy i delfiny ratujące ludzi).

III poziom gęstości

Ludzie reprezentują trzeci poziom gęstości,gdyż potrafią myśleć abstrakcyjnie i niejednokrotnie postępują irracjonalnie wbrew logice. Według przekazów plejadian w 2012 roku ma nastąpić radykalna zmiana związana z tym że ludzkość przejdzie na IV poziom gestości , nastąpi wtedy ewolucja ludzka .I,II,III,poziom jest materialny , istoty na tych poziomach bytują jako istoty materialne. Regeneracja na tych etapach ewolucyjnych zachodzi przez sen ,istoty pobierają jedynie energię w postaci pożywienia,czas ich zycia jest bardzo krótki. U istot tych wytępują przejawy rozwoju duchowego (tylko ludzie). IV poziom rownież jest materialny ale zachodzą tam diametralne różnice. Według teorii gęstości, IV poziom zakłada zmienną fizyczność. Trzeci poziom dzieli sie także na dwie filozofie: Służenie Innym i Służenie Sobie. Według Kasjopean, od około 309.000 lat, planeta Ziemia i zamieszkujący ją ludzie są w rzeczywistości Służenia Sobie, a wcześniej byli w rzeczywistości Służenia Innym. Zmianie filozofii towarzyszyły kataklizmy. Siły Służących Sobie i Służących Innym maja sie zrównoważyć w czasie nadejścia tzw. fali zmieniającej rzeczywistość. Świadomość ludzi wzrasta, a owa fala jest coraz bliżej, co przejawia się poprzez współczesne wydarzenia w praktycznie wszystkich dziedzinach życia i nauki. Niektórzy ludzie pochodzą z wyższych poziomów, na przykład piątego, a całkowicie fizyczną egzystencję na trzecim poziomie wybrali z własnej woli, aby doświadczyć fizyczności, i aby stać się świadkami nadchodzących zmian, które mają charakter unikalny. Według Kasjopean, nadchodzą przełomowe czasy w dziejach ludzkości – w kierunku Ziemi zbliżają się meteoryty, a za nimi fala, zmieniająca rzeczywistość egzystencji z trzeciego do czwartego poziomu. Nie wiadomo, ilu ludzi przeżyje proces transformacji. Ludzi posiadających wyższą wiedzę ma być w przybliżeniu 144 tysiące. Mają oni w odpowiednim czasie podzielić sie tą wiedzą z innymi ludźmi. Być może będą to właśnie oni, albo oni oraz ci, których oni zdołają uświadomić.
Cechy charakterystyczne 3 poziomu: całkowita fizyczność, ciało biologiczne, myślenie abstrakcyjne, liniowe postrzeganie czasu.

IV poziom gęstości

Jest to poziom reprezentowany przez istoty jeszcze materialne ale o wiele bardziej zaawansowane ewolucyjnie ,poziom świadomości i wykorzystywanie potencjału inteligencji jest w pełni wykorzystane . IV poziom gęstości
Jest to poziom reprezentowany przez istoty jeszcze materialne ale o wiele bardziej zaawansowane ewolucyjnie ,poziom świadomości i wykorzystywanie potencjału inteligencji jest w pełni wykorzystane . Isoty IV poziomu regenerują swoje siły nie przez sen lecz przez asymilację fotonową. Również w ten sam sposób istoty te się odżywiają ,ich układy pokarmowe są w zaniku gdyż spożywają już bardzo małe ilości pożywienia a większość energi czerpią z promieni słonecznych przez asymilację (wchłanianie ) fotonów .Tzn. na IV poziomie także u ludzi którzy go osiągną , wykształci się nowy rodzaj komórek dzięki czemu energia pochłaniana będzie ze światła. Dlatego też układy pokarmowe staną się prawie niepotrzebne i zaczną zanikać. Isoty czwartego poziomu są wysoko rozwinięte duchowo , posiadają zdolności telekinetyczne i telepatyczne , potrafią kontaktować się ze zmarłymi bez pomocy medium. Dodatkowo okres bytowania jest długi. Ludzie będą mogli żyć po 180-200 lat jeżeli nie dłużej. Według Kasjopean, średnia długość życia na czwartym poziomie ma wynosić na początku 400 lat, później 800. Na czwartym poziomie jest nadal fizyczność i ciało genetyczne, ale są one inne niż na trzecim. Według Kasjopean, z trzeciego poziomu na czwarty można się dostać na kilka sposobów: „zniknięcie” (co mogło spotkać Majów i inne cywilizacje), albo zostanie przeniesionym przez tzw. falę po zakończeniu trwającego około 390.000 lat cyklu egzystencji jakiejs planety na trzech pierwszych, całkowicie fizycznych, poziomach. Czwarty poziom, podobnie jak trzeci i szósty, zakłada ponadto także dwie główne filozofie: Służenie Innym, albo Służenie Sobie. Według Kasjopean, planeta Ziemia jest od pewnego czasu pod wpływem przedstawicieli tej drugiej opcji. Cechy charakterystyczne 4 poziomu: zmienna fizyczność, płynne i nieliniowe postrzeganie czasu, świadomość gatunkowa przy jednoczesnej świadomości indywidualistycznej

V poziom gęstości

Jest to poziom reprezentowany przez istoty o niebywale wysokim poziomie rozwoju, z naszego ludzkiego punktu postrzegania. Tutaj istoty te bytują jako czysta energia lecz mają swiadomość , są wielowymiarowe gdyż występują w wielu wymiarach w tym samym czasie jako jedna istota, przy jednoczesnym zachowaniu świadomości indywidualnej. Potrafią one modulować i kształtować energię ,światło i przekazwyać je. Do istot V poziomu należą dusze istot z poziomów od 1 do 4, oraz przejściowo będące tutaj istoty, które skończyły cykl egzystencji i nauki na 4 poziomie, a będące jednocześnie niewystarczająco przygotowane, by znaleźć się na szóstym. Poziom inteligencji tutaj wyprzedza tysiące razy poziom IQ najpotęzniejszych komputerów zbudowanych na ziemii ,a poziom wykorzystania zdolności telekinetycznych i telepatycznych jest ogromny. Dla istot tych począwszy od IV poziomu czas i przestrzeń nie są stałe i jednolite (liniowe), bo posiadają one wiedzę która pozwala im zrozumieć sens istnienia oraz znają bardziej wszechświat i jego tajemnice. Dla nich przestrzeń i ogromne odległości między galaktykami nie mają znaczenia, są to istoty już całkowicie pozbawione fizyczności, nieśmiertelne. Na piątym poziomie regeneruje swoją energię świadomość istot z fizycznych poziomów, w tym ludzi, gdy te istoty śpią i mają wizje senne. Niektórzy ludzie mają skłonność do zapamiętywania treści snów. istnieją artyści, na przykład pisarze, którzy stali się sławni dzięki temu, że inspiracją do ich dzieł sztuki była właśnie… treść ich snów. Sen ma różne przeznaczenia: regeneracja energii, rozwój duchowy. Niektórzy zapamiętuja treść snów i czerpią z nich inspiracje.
Cechy charakterystyczne 5 poziomu: ciało całkowicie energetyczne przy jednoczesnym zachowaniu świadomości, całkowita niefizyczność, możliwość dobrowolnego kształtowania otaczającego świata (na przykład: ktoś chce być w statku na morzu, to po prostu pojawia się w statku na morzu; albo: ktoś chce być w wieży i mieć włosy długie do ziemi, to pojawia się w wieży i ma włosy długie do ziemi), istoty na poziomach od 5 do 7 nie umierają.

VI poziom gęstości

Reprezentują go istoty które wszystkie stanowią jedną zgodną ,kompatybilną całość. Następuje tzw. tworzenie jaźni tzn. wszystkie istoty tworzą jeden umysł kolektywistyczny , coś takiego samego ja borgowie ze startreka tylko tyle że tutaj mamy do czynienia z realnymi faktami. Są znane nam z przekazów channelingowych cywilizacje, które doszły do tak wysokiego poziomu rozwoju duchowego: Kasjopeanie, Plejadianie i Ra. Wszyscy Ra stanowią jeden kolektywny umysł ktory udało im się osiągnąć po tysiącach lat ewolucji.Istoty te są w pełni energią lecz decyzje i wszystko jest podejmowane w sposób jednomyślny beż żadnych sprzeciwów. Kasjopeanie to formy myślowe o umyśle zbiorowym i filozofii Służenia Innym, które są tzw, biernymi duszami. Na poziomach 3, 4 oraz 6 są dwie główne filozofie: Służenia Innym i Służenia Sobie.

VII poziom gęstości

Jest to poziom reprezentowany przez istoty najwyżej zaawansowane we wszechświecie , istoty te są tak doskonałe że Poziomy Gęstościmożna je nazwać Bogami i są tak potężne i tak wysoko zaawansowane techniczne że żadna siła w kosmosie nie byłaby im się w stanie przeciwstawić , osiągnąć ten poziom mogłyby jedynie cywilizacje istniejące i rozwijające się wiele milionów lat. Według przekazów channelingowych istot z 6 poziomu, na 7 poziomie wszystkie istoty są jednym i tym samym, są całkowicie niefizyczne, oraz widzą wszystko co istnieje takim, jakim jest naprawdę.

Żródło: http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7507.0

 

 

Posted in Niecodzienne Teorie.

Dodaj komentarz

997 komentarzy do "Poziomy Gęstości"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ajax
Gość

Fajna stronka, czekam na więcej tych niecodziennych teorii. Miały być też teorie spiskowe i gdzie one ?

try here
Gość

I just want to mention I’m very new to blogs and really loved your website. More than likely I’m planning to bookmark your site . You actually have good article content. Cheers for sharing your webpage.

try this site
Gość

It is usually right opportunity to have some preparations for the long-run. I have looked over this article and if I may possibly, I wish to suggest to you you handful of worthwhile tip.

this link
Gość

Surprisingly alluring elements that you have remarked, thanks a lot for writing.

click to read
Gość

Hey here, just started to be receptive to your blog site through Bing and yahoo, and realized that it is very beneficial. I will take pleasure in should you decide maintain this approach.

my blog
Gość

I was extremely pleased to find this website. I need to to thank you for your time due to this wonderful read!! I definitely enjoyed every little bit of it and I have you saved as a favorite to see new things in your blog.

view
Gość

It is the best opportunity to get some plans for the long run. I have browsed this write-up and if I may possibly, I want to suggest to you you very few insightful ideas.

helpful resources
Gość

Absolute alluring details you have mentioned, thanks for posting.

this content
Gość

Howdy there, just turned aware about your writings through yahoo, and realized that it is quite useful. I’ll value if you continue these.

go to these guys
Gość

It is proper occasion to prepare some plans for the long-run. I have scan this blog and if I may, I desire to suggest to you you couple of important proposal.

visit this page
Gość

I’m pretty pleased to discover this great site. I want to to thank you for your time for this fantastic read!! I definitely really liked every bit of it and I have you bookmarked to look at new information on your blog.

click here to find out more
Gość

Gday here, just turned out to be alert to your article through The Big G, and realized that it’s really informational. I’ll value in the event you persist this post.

Floyd Tabone
Gość

This blog really is good. How was it made ?

linked here
Gość

Hiya there, just became mindful of your blog through Yahoo and bing, and discovered that it’s truly beneficial. I’ll take pleasure in if you decide to retain such.

you could look here
Gość

Surprisingly motivating advice that you have mentioned, thanks for submitting.

page
Gość

It’s the right opportunity to construct some plans for the near future. I have scan this posting and if I may possibly, I desire to recommend you handful of great instruction.

his comment is here
Gość

I was extremely pleased to find this great site. I want to to thank you for your time just for this fantastic read!! I definitely appreciated every bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff on your web site.

official source
Gość

I was very happy to uncover this web site. I wanted to thank you for ones time due to this wonderful read!! I definitely loved every bit of it and I have you bookmarked to look at new information in your website.

More Help
Gość

Truly enjoyable points that you have stated, many thanks for posting.

visit my web page
Gość

There is certainly a great deal to find out about this subject. I really like all of the points you have made.|

click the up coming webpage
Gość

This is my first time pay a quick visit at here and i am genuinely pleassant to read all at alone place.|

visit
Gość

Hullo there, just turned alert to your blog page through Bing, and have found that it’s seriously good. I’ll be grateful should you maintain this.

click the next web site
Gość

Right away I am going away to do my breakfast, once having my breakfast coming over again to read additional news.|

see this site
Gość

Very engaging information that you have remarked, thank you for setting up.

linked website
Gość

I think this is one of the most important information for me. And i’m glad reading your article. But wanna remark on few general things, The web site style is great, the articles is really nice : D. Good job, cheers|

try this site
Gość

I was very pleased to uncover this website. I want to to thank you for your time for this wonderful read!! I definitely appreciated every bit of it and i also have you book-marked to see new things in your web site.

visit the following internet page
Gość

I don’t even know how I ended up here, but I thought this post was great. I don’t know who you are but certainly you’re going to a famous blogger if you aren’t already 😉 Cheers!|

Highly recommended Webpage
Gość

I’m amazed, I have to admit. Rarely do I encounter a blog that’s equally educative and engaging, and without a doubt, you’ve hit the nail on the head. The problem is something which too few men and women are speaking intelligently about. Now i’m very happy that I came across this during my search for something regarding this.|

review
Gość

Genuinely alluring data you’ll have stated, say thanks a lot for adding.

blog
Gość

It really is appropriate occasion to create some plans for the long-run. I have looked over this article and if I may possibly, I want to suggest you couple intriguing pointers.

Read the Full Guide
Gość

Someone necessarily help to make significantly articles I would state. This is the very first time I frequented your web page and to this point? I surprised with the research you made to create this actual put up extraordinary. Fantastic activity!|

cool training
Gość

Hi there i am kavin, its my first occasion to commenting anywhere, when i read this paragraph i thought i could also make comment due to this brilliant article.|

Click This Link
Gość

Hi folks here, just got alert to your weblog through Yahoo and bing, and discovered that it is seriously beneficial. I’ll appreciate should you decide maintain this idea.

Read More In this article
Gość

Hi there, just become alert to your weblog via Google, and located that it’s really informative. I’m gonna watch out for brussels. I will appreciate for those who continue this in future. Lots of people will probably be benefited out of your writing. Cheers!|

linked here
Gość

I’m extremely pleased to uncover this great site. I want to to thank you for your time due to this fantastic read!! I definitely enjoyed every little bit of it and i also have you saved as a favorite to see new information on your website.

view website
Gość

I simply desire to show you that I am new to putting up a blog and incredibly cherished your site. Very possible I am going to save your blog post . You definitely have lovely article materials. Truly Appreciate it for sharing with us your current url information

Resource
Gość

Good post. I learn something totally new and challenging on blogs I stumbleupon on a daily basis. It will always be useful to read content from other writers and practice something from other sites. |

browse around here
Gość

It can be almost close to impossible to encounter well-qualified readers on this theme, still, you come across as like you understand which you’re posting on! Excellent

helpful hints
Gość

Hi, I do think this is a great web site. I stumbledupon it 😉 I’m going to revisit yet again since I bookmarked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to guide other people.|

Delhi Escorts
Gość

F*ckin’ awesome things here. I’m very glad to see your article. Thanks a lot and i’m looking forward to contact you. Will you please drop me a e-mail?

get redirected here
Gość

My spouse and I absolutely love your blog and find a lot of your post’s to be exactly what I’m looking for. Would you offer guest writers to write content for you? I wouldn’t mind writing a post or elaborating on a number of the subjects you write with regards to here. Again, awesome blog!|

official site
Gość

Extraordinarily compelling details you’ll have mentioned, thanks a lot for adding.

you can check here
Gość

It’s amazing in support of me to have a site, which is good designed for my experience. thanks admin|

read this article
Gość

Hello there, just became aware about your blog site through yahoo, and found that it is genuinely informative. I will be grateful in the event you keep up this approach.

visit site
Gość

I am not sure where you’re getting your info, but good topic. I needs to spend some time learning more or understanding more. Thanks for great information I was looking for this information for my mission.|

Emery EPS Youtube
Gość

I simply need to tell you that I am new to blogging and completely admired your website. Likely I am prone to remember your blog post . You undoubtedly have lovely article blog posts. Love it for telling with us your own blog information

Click To See More
Gość

Heya i am for the primary time here. I found this board and I in finding It truly helpful & it helped me out much. I hope to give something again and aid others like you aided me.|

just click the following web site
Gość

Helpful information. Lucky me I found your site unintentionally, and I’m shocked why this accident didn’t came about earlier! I bookmarked it.|

this website
Gość

It’s actually nearly extremely difficult to encounter well-aware visitors on this theme, nonetheless you look like you fully understand the things you’re writing on! With Thanks

BIOCENTRO.cl
Gość

I really desire to share it with you that I am new to blogging and really adored your report. Very possible I am likely to bookmark your blog post . You undoubtedly have stunning article content. Admire it for sharing with us your internet page

wpDiscuz